Мирон Маркевич: «З Коломойським все вирішили за дві хвилини»

Футбол України 28 Травня, 13:12 692
Мирон Маркевич: «З Коломойським все вирішили за дві хвилини»   | 19-27
Новий головний тренер дніпропетровського клубу розповів про переговори з босом «Дніпра», підготовку до сезону в Карпатах і зустріч з фанами нової команди.

Перед стартом сезону новий головний тренер «Дніпра» розповів vesti.ua про підготовку команди під Львовом та поділився деякими трансферними планами.

- Які завдання перед вами поставив власник клубу Ігор Коломойський?

- Та які завдання? Головне - показувати хороший футбол. Тоді й вболівальники будуть задоволені і результат прийде.

- Чи були у вас якісь особливі вимоги?

- Навряд чи їх можна назвати особливими. Ми домовилися про все буквально за дві хвилини.

- З фанами «Дніпра» ще не зустрічалися?

- Ні поки що. У майбутньому обов'язково поспілкуємося. Ймовірно, перед початком сезону. Зараз дуже багато роботи, пов'язаної з підготовкою команди.

- Які зміни у складі варто очікувати?

- Глобальних - жодних. Придбання плануються, але все це буде точкова селекція. Прізвища поки називати рано, але це можуть бути як і молоді футболісти, так і досвідчені, як українці, так і легіонери. Головне, щоб це були кваліфіковані виконавці, адже попереду у «Дніпра» виступ в ЛЧ. При цьому необхідно буде утримати реноме і в ЧУ.

- Будете запрошувати в команду Марко Девіча і чи відпустите Євгена Коноплянку?

- Поки що планів щодо Девіча немає. Що ж до Коноплянки, то я хотів би, щоб він залишився в «Дніпрі». Думаю, спільними зусиллями ми вмовимо Женю.

- Ви згадали ЛЧ, чи поїдете на жеребкування, чи є побажання по супернику?

- Не поїду точно, та й ніколи не їздив. А хто попадеться - без різниці.

- Які функції в тренерському штабі виконуватимуть Сергій Нагорняк та Володимир Єзерський?

- Вони будуть моїми помічниками, будуть проявляти власну ініціативу. Вони були досвідченими футболістами і багато чому можуть навчити інших гравців.

- Наші топ-команди частіше проводять збори за кордоном. Чому ви вирішили розпочати підготовку у Львівській області?

- Там чудові умови, не один раз туди їздив з «Металістом». Можна сказати, на фарт. У Дніпропетровську зараз жарко, а там клімат інший, більш прохолодний і краще підходить для роботи.

- Що ви поміняєте в першу чергу в «Дніпрі»?

- Я противник кардинальних змін.

- Чи спілкувалися з Хуанде Рамосом?

- Ні, в цьому немає необхідності.