Молодіжна збірна України, з трьома динамівцями у складі, зіграла внічию з хорватами

Динамо Київ 28 Травня, 19:56 813
Молодіжна збірна України, з трьома динамівцями у складі, зіграла внічию з хорватами       | 19-27
У Загребі завершився матч кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи - 2015 серед молодіжних команд (до 21 року) між збірними Хорватії та України. Зустріч на стадіоні «Максимір» завершилася внічию - 1:1.

Господарі поля відкрили рахунок на 56 -й хвилині - з передачі Шиме Врсалько відзначився Анте Ребич. Українці змогли піти від поразки завдяки точному удару Руслана Маліновскогона 62-й хвилині.

Всю гру в нашій збірній провели київські динамівці воротар Максим Коваль, захисник Антон Братков і півзахисник Владислав Калитвинцев.

Хорвати, набравши 16 очок в семи матчах, продовжують упевнено лідирувати в групі. Подопічні Сергія Ковальця з сімома балами після чотирьох ігор розташовуються на третьому рядку.

U21 ЧЄ-2015 - кваліфікація

Хорватія U21 - Україна U21 - 1:1

Голи: Ребич, 56 (1:0); Малиновський, 62 (1:1).
Попередження: Брозович, 51 - Малишев, 9; Мемешев, 82; Бабенко, 87.