Президент клубау «Сент-Етьен», у рамках прес-конференції, розповів журналістам про бажання Бенуа Тремулінаса залишитись у клубі.
«Я сподіваюся, ми домовимося з «Динамо». Гравець хоче залишитися. Це не вплине на ліміт наших зарплат. Крім того, в нашій системі, є частина коштів, яка дозволяє нам винагороджувати гравців, які цього заслуговують. Але для початку, потрібно обговорити все з Києвом», - цитує Ролана Ромейера «le10sport».