Як розповів «Коментарям» лікар київського «Динамо» Андрій Шморгун, Андрій Ярмоленко отримав неприємне ушкодження в матчі з «Шахтарем».
- "У Ярмоленка рвані рани на передній поверхні стегна, а також сильний забій. Зараз йде поглиблене обстеження і важко робити прогнози. Всі інші гравці «Динамо» обійшлися без пошкоджень", - сказав Шморгун.