- Може, й не варто було б нам звертати уваги на наполегливість деяких електронних ЗМІ в їх прагненні відправити провідних наших гравців в якийсь закордонний клуб, оскільки це звична картина для міжсезоння з його інформаційним голодом, - говорить Семененко. - Якби не мала місце відверта дезінформація. Як це відбувається зараз відносно Юнеса Беланда. Одному футбольному інтернет-ресурсу доля нашого гравця, схоже, просто не дає спокою: що не день - то замітка про перехід Юнеса з «Динамо». Тому прошу розцінювати наступну інформація як офіційну: Юнес Беланда з приводу нібито свого бажання достроково розірвати контракт з київським «Динамо» до ФІФА не звертався; не зверталися також до нашого клубу представники турецького «Бешикташа», про що пишуть деякі ЗМІ, з пропозиціями про придбання або про оренду Беланда; нарешті, наш клуб в даний момент зовсім не горить бажанням розлучатися з одним із своїх провідних гравців, яким Юнес, безумовно, є.
Беланда потрібен «Динамо»
Офіційний сайт клубу попросив прояснити ситуацію, яка останнім часом обросла всілякими чутками, що нібито півзахисник Юнес Баланда незабаром залишить команду, віце-президента клубу Олексія Семененка.