«Дорогі друзі, сьогодні клуб підписав контракт з Олександром Гладким. Угода розрахована на 2 роки», - написав генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
Нагадаємо, що Гладкий належав «Шахтарю» з 2007 по 2010 рік. Потім гравець перейшов у «Дніпро», а згодом відправився в оренду до львівських «Карпат».