- Це найкраща подія в моїй кар'єрі, це навіть краще, ніж грати на чемпіонаті світу з футболу. Я щасливий, що провів такий чудовий сезон в «Црвені Звезді», але у мене вже немає сил радіти, тому що емоційно я дуже виснажений. Мені ще не доводилося грати під таким великим тиском. Скоро я зустрінусь з людьми з клубу і ми вирішимо, чи продовжу я свої виступи в команді, - повідомляє «Про Динамо Київ» з посиланням на Vecernje novosti.
Мілош Нінковіч: «Виграти чемпіонат Сербії - це навіть краще, ніж грати на мундіалі»
Колишній гравець київського «Динамо» Мілош Нінковіч завоював титул чемпіона Сербії у складі белградської «Црвени Звезди».