Фан-марш в Івано-Франківську. Фани заспівали «Путін ...ло». ВІДЕО

Футбол України 30 Травня, 07:34 1812
Фан-марш в Івано-Франківську. Фани заспівали «Путін ...ло». ВІДЕО   | 19-27
В Івано-Франківську пройшов фан-марш «Україна Єдина», у знак солідарності з українським ультрас.

Участь у марші взяли більше пів тисячі франківців та гостей міста. В акції взяли участь фан-клуб Івано-Франківського Урагану - «Ура-Фан», ультрас БК Говерла та просто активні громадяни.

Ідучи вулицями міста фани співали знаменитий хіт українських ультрас «Путін Х*йло» та вигукували кричалки: «Бандера, Бандера-папа в ж*опу ви*бав Путіна кацапа», «Горькій шоколад, сладкий чай, Путін піде*ас, ай-я-яй».
Біля пам’ятнику Івана Франка учасники фан-маршу заспівали символ української революції, післю Ляпіса Трубєцкого «Воїни світла».