Ігор Мединський: «Від молодих гравців хочуть все і відразу, а так не буває. Потрібні час, досвід і терпіння»

Динамо Київ 30 Травня, 14:17 1298
Ігор Мединський: «Від молодих гравців хочуть все і відразу, а так не буває. Потрібні час, досвід і терпіння»  | 19-27
Колишній гравець «Динамо-2» Ігор Мединський у розмові з журналістом 1927.com.ua розповів про причини свого переходу до друголігового ФК «Тернопіль», про важливість довіри від тренерів та назвав свого футбольного кумира.

Колишній гравець «Динамо-2» Ігор Мединський у розмові з журналістом 1927.com.ua розповів про причини свого переходу до друголігового ФК «Тернопіль», про важливість довіри від тренерів та назвав свого футбольного кумира.

- Чому ти перейшов із першолігового «Динамо-2» до друголігового ФК «Тернопіль»?

- Перейшов у зв’язку з тим, що останнім часом отримував мало ігрової практики. І мені не довіряли місце в складі. На той час для мене головним було грати, тому перейшов в ФК «Тернопіль».

- Ситуація в країні якось вплинула на твій перехід чи на твою гру?

- Ситуація в країні ніяким чином не вплинула ні на мій перехід, ні на мою гру. Вплинула вона емоційно і психологічно, тому що я українець і дуже переживав за майбутнє свого народу.

- Чи була у тебе розмова тет-а-тет з Хацкевичем до переїзду в ФК «Тернопіль»? Що він тобі побажав і чим мотивував твій перехід?

- Розмова була. Через те, що це було моє рішення перейти в інший клуб, він зрозумів і побажав удачі.

- Доводилось спілкуватись з колишнім тренером «Динамо» Олегом Блохіним або з теперішнім - Сергієм Ребровим?

- З Олегом Володимировичем в мене розмови не було. А що стосується Сергія Станіславовича, то він був моїм першим тренером в «Динамо-2» і доволі непогано ставився до мене.

- Є бажання повернутися в «Динамо» і грати там на найвищому рівні?

- На рахунок першої команди, то звісно, я б хотів туди попасти, грати на високому рівні та при хорошому тренері.

- Як ти вважаєш, чого тобі не вистачає, аби конкурувати з основними гравцями «Динамо»?

- На мою думку, не тільки мені, але і всім молодим футболістам не вистачає досвіду та довіри від тренерів. Від молодих хочуть все і відразу, а так не буває. Потрібні час, досвід і терпіння.

- Хто з гравців «Динамо» тобі найбільше подобається своєю грою, на кого ти хочеш бути схожим?

- З самого дитинства мені подобається тільки один футболіст, який не має нічого спільного з «Динамо», це бразилець Роналдіньйо. Ось на кого я рівняюсь. Але все-таки в «Динамо» хочеться відмітити молодих українців, які не уступають в класі закордонним футболістам.

- В дитинстві в якій команді мріяв грати?

- Звичайно, дитяча мрія була завжди виступати за одного із грандів Іспанії: «Реал» або «Барселону».

- З ким із гравців основого складу «Динамо» ти підтримуєш стосунки?

- Ну з тих, кого я поближче знав раніше, це Макаренко і Калітвінцев. Але після мого переходу я не так часто з ними спілкуюсь.

- Збираєшся їхати на Чемпіонат Світу? За кого будеш вболівати? Кого вважаєш фаворитом?

- На Чемпіонат світу, звичайно, поїхати не вийде, але буду пильно слідкувати. Вболівати буду за Бразилію, але фаворитами вважаю, звичайно ж, Іспанію та Португалію.

Розмовляв Ігор Гусаков