Гемега: «Ребров вміє знайти підхід до кожного гравця, створити хороший колектив і атмосферу в команді»

Динамо Київ 30 Травня, 21:31 1168
Гемега: «Ребров вміє знайти підхід до кожного гравця, створити хороший колектив і атмосферу в команді»    | 19-27
Півзахисник «Динамо-2» Віталій Гемега дав інтерв'ю сайту 1927.com.ua, в якому підвів підсумку сезону для своєї команди, назвав секрет успішності Сергія Реброва та запевнив, що хоче залишитись в «Динамо» назавжди.

Півзахисник «Динамо-2» Віталій Гемега дав інтерв'ю сайту 1927.com.ua, в якому підвів підсумку сезону для своєї команди, назвав секрет успішності Сергія Реброва та запевнив, що хоче залишитись в «Динамо» назавжди.

- Як оціниш сезон для «Динамо-2»?

- Загалом сезон, звичайно, невдалий, але якщо порівняти перше і друге коло чемпіонату, можна побачити прогрес у грі і результаті. Навесні команда заграла дуже добре, впевнено, футболісти набралися досвіду в першій лізі і тепер готові вирішувати найвищі завдання.

- Ситуація в країні вплинула на результати «Динамо-2»?

- На результати ситуація в країні ніяк не впливає.

- Можеш пригадати ваш найкращий матч за «Динамо-2»?

- Матч проти донецького «Олімпіка», ми тоді виграли 2:1.

- Чи була у тебе розмова з Хацкевичем щодо твого подальшого майбутнього?

- Розмова була. Якщо нічого не змінитися, в наступному сезоні буду грати за «Динамо-2».

- Як ти вважаєш, ти вже готовий конкурувати за місце в основному складі «Динамо»? Хто вважається твоїм конкурентом по позиції в «Динамо»?

- Конкуренти - це всі крайні півзахисники «Динамо». Відчуваю по собі, що можу створити конкуренцію. Головне - отримати шанс.

- На кого ти прагнеш бути схожим в «Динамо»?

- Рівнятися ні на кого не хочу.

- Як ти вважаєш, в чому секрет такого вдалого старту у якості головного тренера Сергія Реброва?

- Сергій Ребров вміє знайти підхід до кожного гравця, створити хороший колектив і атмосферу в команді. Цього раніше не вистачало в «Динамо».

- Охарактеризуй трьома словами, що для тебе означає «Динамо».

- «Динамо» для мене - перемоги, титули, життя.

- Ти хочеш закінчити кар'єру в «Динамо» чи все таки є бажання пограти в Європі?

- Хочу завжди грати в «Динамо»!

Розмовляв - Ігор Гусаков