Півзахисник «Динамо-2» Віталій Гемега дав інтерв'ю сайту 1927.com.ua, в якому підвів підсумку сезону для своєї команди, назвав секрет успішності Сергія Реброва та запевнив, що хоче залишитись в «Динамо» назавжди.
- Як оціниш сезон для «Динамо-2»?
- Загалом сезон, звичайно, невдалий, але якщо порівняти перше і друге коло чемпіонату, можна побачити прогрес у грі і результаті. Навесні команда заграла дуже добре, впевнено, футболісти набралися досвіду в першій лізі і тепер готові вирішувати найвищі завдання.
- Ситуація в країні вплинула на результати «Динамо-2»?
- На результати ситуація в країні ніяк не впливає.
- Можеш пригадати ваш найкращий матч за «Динамо-2»?
- Матч проти донецького «Олімпіка», ми тоді виграли 2:1.
- Чи була у тебе розмова з Хацкевичем щодо твого подальшого майбутнього?
- Розмова була. Якщо нічого не змінитися, в наступному сезоні буду грати за «Динамо-2».
- Як ти вважаєш, ти вже готовий конкурувати за місце в основному складі «Динамо»? Хто вважається твоїм конкурентом по позиції в «Динамо»?
- Конкуренти - це всі крайні півзахисники «Динамо». Відчуваю по собі, що можу створити конкуренцію. Головне - отримати шанс.
- На кого ти прагнеш бути схожим в «Динамо»?
- Рівнятися ні на кого не хочу.
- Як ти вважаєш, в чому секрет такого вдалого старту у якості головного тренера Сергія Реброва?
- Сергій Ребров вміє знайти підхід до кожного гравця, створити хороший колектив і атмосферу в команді. Цього раніше не вистачало в «Динамо».
- Охарактеризуй трьома словами, що для тебе означає «Динамо».
- «Динамо» для мене - перемоги, титули, життя.
- Ти хочеш закінчити кар'єру в «Динамо» чи все таки є бажання пограти в Європі?
- Хочу завжди грати в «Динамо»!
Розмовляв - Ігор Гусаков