Колишній гравець київського «Динамо» Олег Кузнєцов розповів, чим йому запам'ятався минулий сезон в чемпіонаті України.
«Вперше в історії наших чемпіонатів «Шахтар» двічі програв «Дніпру», але примудрився стати чемпіоном. За статистикою перша команда ніколи не програвала більше чотирьох разів. «Шахтар» поступився аж п'ять разів.
Цей сезон запам'ятається гучним провалом київського «Динамо», яке вперше в історії залишилося взагалі без медалей. Запам'ятаються благородний вчинок Джаби Канкави, який врятував Олега Гусєва, матчі без уболівальників, переноси ігор і невизначеність з фіналом Кубка України», - цитує інтерв'ю Кузнєцова газеті «Експрес» dynamo.kiev.ua.