Начальник академії «Шахтаря» Олександр Фундерат заявив, що в районі спортивно-тренувального табору «Кірша» не спостерігається ніяких збройних сутичок.
- Навколо і в самій базй все тихо і спокійно. З ранку ми провели тренувальні заняття з хлопцями. Зараз у випускників Академії, якраз, проходять іспити, а також проходять завершальні тури в юнацькому чемпіонаті. Наша база функціонує в звичайному тренувальному режимі і ніяких збройних сутичок біля неї немає, - повідомляє 4-4-2.com.ua
Раніше в соцмережах з'явилася інформація про те, ніби близько СТБ «Кірша» чути автоматні постріли.