Перший збір «Динамо» проведе в Австрії

Динамо Київ 31 Травня, 15:51 2037
Перший збір «Динамо» проведе в Австрії  | 19-27
Окрім інших футболістів, на збір точно полетить Владислав Калітвінцев і, можливо, Бенуа Тремулінас.

Гравці зберуться в Київі 17 червня і протягом двох днів пройдуть медобстеження в клініці «Борис». На 19-е заплановано виліт до Інсбрука, в передмісті якого за традицією буде проведено перший австрійський збір. У ньому візьмуть участь Владислав Калітвінцев і Максим Коваль, які до 8 червня будуть зайняті в молодіжці, а також, якщо «Сент-Етьєн» не зможе домовитися з «Динамо» , і Бенуа Тремулінас, який претендував на участь в ЧС-2014 у складі французької збірної.

Поява на першому зборі, який завершиться 3 липня, хорватів Огнена Вукоєвича і Домагоя Види, голландця Джермейна Ленса і португальця Мігеля Велозу залежить від виступу їхніх команд у Бразилії. Відомо лише, що їх абсолютно точно чекають в Альпах на другому австрійському зборі, що стартує 7 або 8 липня. Повернуться кияни додому 23-го, напередодні поєдинку за Суперкубок України з «Шахтарем», точна дата і місце проведення якого поки невідомі, - повідомляє «СЕ».