«Я знаю, що Маркевич вже зустрічався з Нагорняком і розмовляв про його роботу».
«Повірте мені, що Мирон Богданович за красиві очі в команду не бере. Свого часу саме він так само дав шанс працювати у себе Сергію Ковальцю. В результаті ми отримали дуже хорошого молодого тренера. Тому не треба все сприймати настільки скептично. Єзерський і Нагорняк все життя у футболі. Каші вони не зіпсують. «Дніпро» для них не порожній звук», - зазначив Бебех.