«Олександрія» оформила вихід у Прем'єр-лігу, розгромивши «Миколаїв» в останньому турі Першої ліги (5:0).
За підсумками сезону підопічні Володимира Шарана набрали 52 очки, випередивши алчевську «Сталь» на 1 пункт.
Тож саме команда з Кіровоградщини склала компанію донецькому «Олімпіку», який виграв змагання у Першій лізі попри численні поразки на фініші.
Додамо, що це вже третій вихід команди в елітний дивізіон. Раніше «Олександрія» виходила в елітний дивізіон у 2001 і 2011 рр.