В ефірі телеканалу «Футбол 1» гравець ПФК «Олександрія» Сергій Старенький розповів, що з наступного сезону в Прем'єр-лізі буде 14 команд.
«Коли вчора Бальчос (президент ПФЛ - Ред.) вручав медалі, то сказав, що в Прем'єр-лізі буде не 16, а 14 команд. Виходить «Олімпік». Не будуть приймати участь дві кримські команди, а також київський «Арсенал», - розповів Сергій.