Ігор Суркіс: Сезон почнемо товариським матчем проти «ПСВ»

Динамо Київ 1 Червня, 15:04 1393
Ігор Суркіс: Сезон почнемо товариським матчем проти «ПСВ»  | 19-27
Президент киян Ігор Суркіс розповів про товариські матчі «Динамо» в цьому та наступному році.
Президент киян Ігор Суркіс розповів про товариські матчі «Динамо» в цьому та наступному році.

«Ми думаємо, коли провести матч з ПСВ в Києві. За контрактом він повинен відбутися цього року - такий пункт був закладений при купівлі Ленса. Можливо, саме цією грою ми почнемо новий сезон.

Наступного року у нас запланований товариський матч з «Базелем», також за кілька років ми повинні провести чотири гри з «Андерлехтом». Форма покупки Драговіч і Мбокані передбачала такі товариські матчі.

ПСВ, «Базель», «Андерлехт» - хороші спаринг-партнери. Зараз Сергій Станіславович (Ребров) погоджує терміни, коли зручно провести матч з ПСВ, і цього року ми його зіграємо», - повідомив Ігор Суркіс.