Екс-тренер «Динамо» Київ Юрій Сьомін поділився своїми враженнями від призначення Сергія Реброва головним тренером киян.
«Я дуже радий за Сергія. Ще коли його призначили виконуючим обов'язки, я сказав, що у нього все вийде, тому що цей хлопець багато сам вигравав, працював з хорошими тренерами, комунікабельний і дивиться в майбутнє. У нього є всі можливості закріпитися на посту і вивести «Динамо» на хороший, переможний рівень. Ігор Михайлович - молодець, що прийняв таке рішення. Свого часу ми не раз розмовляли, радилися з Ребровим, я часто брав його думку. Повторюся, у нього все вийде. Уже виходить», - цитує Сьоміна «Сегодня«.