Польські фанати у 2006 році дещо знали про президента Росії, написали ультрас «Динамо» на своїй сторінці у «Вконтакте».
Так, під час матчу «Шахтар» - «Легія» польські фанати, що були присутні на трибунах заспівали про президента Путіна.
Польські фанати у 2006 році дещо знали про президента Росії, написали ультрас «Динамо» на своїй сторінці у «Вконтакте».
Так, під час матчу «Шахтар» - «Легія» польські фанати, що були присутні на трибунах заспівали про президента Путіна.