«Динамо» та Банк «Надра» подарували дітям спортивне свято. ФОТО

Динамо Київ 1 Червня, 19:33 997
«Динамо» та Банк «Надра» подарували дітям спортивне свято. ФОТО   | 19-27
1 червня, у День захисту дітей, на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського відбулося спортивне свято, у якому взяли участь діти з інтернатів, дитячих будинків, малозабезпечених та багатодітних сімей.

Організаторами цього заходу стали футбольний клуб «Динамо» та банк «Надра». Локацією було обрано видатний стадіон «Динамо», площу перед колонадою якого, до речі, майже повністю реставрували напередодні свята.

Свято відбувалось у форматі марафону, проте не зовсім звичного, а своєрідного футбольного марафону. А почалося воно за традицією зі вступного слова, яке мовив президент ФК «Динамо» Ігор Михайлович Суркіс: «Дорогі діти, дорогі батьки! Я вас вітаю на нашому стадіоні! Ми дійсно сьогодні дуже раді бачити ваші світлі обличчя. На цьому стадіоні було багато перемог, але ніколи не було стільки дітей.

Тому я дуже радий вам. Наші двері завжди для вас відкриті! Приходьте і підтримуйте команду! Ми завжди будемо вам дуже раді, а чим можемо – будемо допомагати. Спасибі вам за це свято, що швидше ви нам організували, ніж ми вам!»

І справді, діти також стали співавторами свята, адже перша частина дійства складалась із концерту дитячої творчості. Маленькі «зірочки» здивували присутніх мелодійним співом, захоплюючими танцювальними номерами, яскравими національними вбраннями. Навіть оголошували виступи під час концертної програми юні ведучі.

Далі розпочалась головна частина свята – футбольний марафон. Роль ведучого вже традиційно взяв на себе Олександр Липенко, а кілька сотень дітей віком від 10-ти до 16-ти років розподілились на п'ятнадцять команд та розійшлись по умовних пунктах уздовж бігових доріжок. Там на них вже чекали їх екзаменатори, які перевіряли вміння дітей володіти м’ячем під час різноманітних веселих естафетних вправ, а також знання футболу та історії київського «Динамо» у вікторинах, підготовлених фан-клубом. Цю роль своєрідних арбітрів взяли на себе тренери ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського, кожен з яких у своїй точці пропонував командам певний вид змагань.

Так, подорожуючи по колу уздовж бігових доріжок, від одного тренера до іншого, команди раділи перемогам, переживали невдачі, та головне – отримали задоволення від часу, проведеного у чудовій компанії на красені-стадіоні. Найбільше дітям сподобалося збирати величезний пазл посеред стадіону, із якого вийшло зображення квітки, яка є логотипом банку «Надра».

Цікавими були назви команд, які собі обрали самі конкурсанти. Усі вони дістали назви на честь футболістів діючого складу київського «Динамо». Так у марафоні змагались команда Олександра Шовковського і команда Максима Коваля, команда Євгена Селіна і команда Олега Гусєва, команда Александара Драговича і команда Мігеля Велозу та інші.

Врешті, за підсумками сумарного підрахунку балів, набраних командами на кожному з етапів марафону, перша трійка розподілилась наступним чином: перемогу здобула команда Сергія Сидорчука, отримавши у винагороду поміж інших призів екскурсію до музею ФК «Динамо», другою до фінішу прийшла команда Олександра Рибки, а третє призове місце дісталося команді Андрія Ярмоленка.

Втім, призовими стали абсолютно всі місця, і жоден з учасників марафону не залишився без подарунку від футбольного клубу «Динамо».

«День захисту дітей – це в першу чергу нагадування всім дорослим про необхідність проявляти турботу про підростаюче покоління. Сьогодні ми, як банк кожної сім'ї, що орієнтується на сімейні, вічні цінності у своїй соціальній стратегії, даруємо тепло та турботу тим дітям, які потребують цього найбільше, - резюмував Дмитро Зінков, голова правління банку «Надра». – Традиційно в організації такого масштабного свята нам допоміг наш партнер – ФК «Динамо» (Київ), влаштувавши для дітей справжнє свято спорту».