Олег Венглинський: «Неприємно, що другий рік поспіль український клуб виключають з єврокубків»

Футбол України 2 Червня, 08:31 816
Олег Венглинський: «Неприємно, що другий рік поспіль український клуб виключають з єврокубків»   | 19-27
Колишній нападник київського «Динамо» Олег Венглинський поміркував в коментарі для «СЕ» про те, чи зуміє луганська «Зоря» гідно замінити в Лізі Європи дискваліфікований донецький «Металург».

«Вже другий рік поспіль український клуб виключають з єврокубків. Звичайно, це неприємно, але враховуючи те, що відбувається в нашій країні в цілому, навряд чи цей факт позначиться на іміджі вітчизняного футболу. Упевнений, «Зорі» цілком під силу представити Україну в Лізі Європи - в кінцівці сезону команда набрала гарний хід, виглядала досить серйозною бойовою одиницею .

Луганчани являють собою відмінний сплав молодості та досвіду, прогрес очевидний - «Зоря» росте як в командній грі, так і в індивідуальній майстерності виконавців. За прикладами далеко ходити не потрібно - Дмитро Хомченовський, Яннік Болі, Данилу Олівейра... Всі вони дуже додали в цьому сезоні. І це вже не кажучи про талановиту молодь, яку поступово підпускають до основи.

У «Зорі» ставили завдання виступати в єврокубках, а, значить, чудово розуміли, що команда вже дозріла для виходу на новий рівень. Єдиним мінусом на шляху до успіху може стати лише брак міжнародного досвіду. Але й це - справа наживна. Виступи в Лізі Європи будуть хорошою перевіркою для всіх: для тренерського штабу, для футболістів, для клубного керівництва. Єврокубки - лакмусовий папірець, який легко показує всі найгірші сторони».