Сергій Палкін: «Шахтар» може перебазуватись в інше місто»

Футбол України 2 Червня, 09:59 1096
Сергій Палкін: «Шахтар» може перебазуватись в інше місто»   | 19-27
Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував інформацію про те, що «Шахтар» може не брати участь в чемпіонаті України через загострення конфлікту в Донбасі.

«Ми будемо брати участь в ЧУ в будь-якому випадку. Якщо в Донецьку ситуація не покращиться, будемо тренуватися і грати в іншому місті. Поки що конкретні варіанти не розглядаються.

Ще є час. Сподіваємося, що до старту сезону ситуація зміниться на краще», - сказав Палкін