«Ми будемо брати участь в ЧУ в будь-якому випадку. Якщо в Донецьку ситуація не покращиться, будемо тренуватися і грати в іншому місті. Поки що конкретні варіанти не розглядаються.
Ще є час. Сподіваємося, що до старту сезону ситуація зміниться на краще», - сказав Палкін