Міністр спорту РФ Віталій Мутко прокоментував входження клубів Криму і Севастополя до складу Російської футбольної спілки.
- В суботу федерації Криму і Севастополя вступають до складу РФС, що буде з клубами?
- Зараз йде загальний процес адаптації клубів Криму і Севастополя до складу Російської Федерації. Наскільки я знаю, там близько шести клубів зареєстровано, вони стануть членами РФС. А далі будемо дивитися: є питання про атестацію цих клубів, потрібно буде розуміти, якого рівня ці клуби, і в якій лізі вони будуть виступати. У нас для кожної ліги є конкретні вимоги, тому, якій лізі вони відповідатимуть, в тій і будуть виступати.