Віда: «Я готовий грати на позиції лівого захисника»

Динамо Київ 2 Червня, 19:28 576
Віда: «Я готовий грати на позиції лівого захисника»    | 19-27
Гравець київського «Динамо» та збірної Хорватії Домагой Віда розповів, що він думає про рішення тренера хорватів у матчі проти збірної Малі поставити його на лівий фланг захисту.

Гравець київського «Динамо» та збірної Хорватії Домагой Віда розповів, що він думає про рішення тренера хорватів Ніко Ковача у матчі проти збірної Малі поставити його на лівий фланг захисту.

- Перед грою зі збірної Малі Ніко Ковач сказав мені, що я буду грати на позиції лівого захисника. Моїм головним завданням було - закрити лівий фланг і я, як для першого разу, задоволений. До Бразилії ще багато часу, так що побачимо. Я готовий зіграти, але тільки тренер вирішує, кого ставити на гру, - цитує Віду Glas Slavonije.