Наставник київського «Динамо» Сергій Ребров зацікавлений у послугах хавбека Евера Банеги.
За інформацією джерела в «Динамо», кияни готуються продати Огнєна Вукоєвіча, інтерес до якого проявляє «Валенсія». У разі вдалого збігу обставин та хорошого особистого контракту для самого Вукоєвіча, угода пройде за принципом часткового бартеру.
Таким чином, «Динамо» заплатить за Банегу 2,5 мільйона євро та «Вукоєвіча».
«Купівля Евера Банеги - ініціатива головного тренера. Умови особистого контракту повинні повністю задовольнити гравця збірної Аргентини,» - запевнило джерело.
Додамо, що контракт Банеги належить «Валенсії», але останні 7 місяців футболіст провів в оренді у «Ньюелз Олд Бойз».