Ігор та Григорій Суркіси побували на відкритті музею братів Кличко. ФОТО

Динамо Київ 2 Червня, 19:53 1462
Ігор та Григорій Суркіси побували на відкритті музею братів Кличко. ФОТО   | 19-27
У неділю в Києві на НСК «Олімпійський» відкрили музей братів Кличко. Вхід на виставку до вересня буде безкоштовним.

Подивитися на чемпіонські пояси, медалі, халати та взуття, в яких брати виходили на ринг, рукавички, афіші боїв різних років, книги, квитки на поєдинки прийшло безліч віпів. Приїхали президент НОК Сергій Бубка, Нестор та Олександр Шуфрич, Ігор і Григорій Суркіси, з дружиною заглянув екс-гравець НБА Станіслав Медведенко, курити в сторонку відходив у минулому гравець і тренер «Динамо» Анатолій Дем'яненко.

Самі брати прибули вже після перших відвідувачів. Віталій - з сім'єю, Володимир - з нареченою Хайден.