Екс-президент ПФЛ Святослав Сирота на своїй сторінці в Facebook розповів про ситуацію з кримськими футбольними клубами.
«7 червня відбудеться засідання Виконкому РФС. Згідно з інформацією одного зі співробітників РФС, на засіданні до складу РФС буде включена федерація футболу Криму і всі клуби півострова. Нібито існує домовленість з ФФУ про невтручання останньої в цей процес. Іншими словами, наші будуть мовчати і робити вигляд, що нічого не відбувається.
На питання, що ж вони могли б зробити, відповідь проста - просто зобов'язані направити до ФІФА та УЄФА попереджувальний лист, що ФФУ категорично проти анексії Криму та спортивних команд і федерацій. З проханням підтримати в цьому питанні ФФУ, Україну і рішення ООН, яка не визнала анексію Криму.
З приводу «Таврії» і «Севастополя». Ці команди однозначно не братимуть участь ні в яких змаганнях РФС.
Замість «Севастополя» буде створена «Чайка», а замість «Таврії» інша команда (назви поки немає). Обидва клуби почнуть грати з другої ліги Росії.
При 2 умовах. Якщо знайдуть спонсорів (думаю, що когось просто зобов'яжуть ). І друге. Якщо наші не наїдуть на УЄФА і ФІФА. Схоже, що по другій умові, з нашими вже домовилися. Залишаться тільки спонсори.
Як на мене, то це в умовах війни, є справжньою зрадою України».