Ювілейний матч Драговича за збірну Австрії

Динамо Київ 4 Червня, 06:29 689
Ювілейний матч Драговича за збірну Австрії    | 19-27
Національна збірна Австрії провела товариську зустріч у гостях із Чехією.

Гра проходила у місті Омолоуц, на домашній арені «Сігми», «Андрув Стадіон», у присутності 10,653 глядача.

Гості перемогли із рахунком 2:1 завдяки голам Забітцера та Баумгартлінгера. У складі Чехії відзначився вихованець «Сігми» Томаш Горжава, для якого цей стадіон є рідним.

Захисник київського «Динамо» Александар Драгович з’явився на полі на 89-й хвилині зустрічі, замінивши Штефана Ілсанкера. Ця гра стала для динамівця ювілейною, 30-ю у складі національної збірної.