Першими на десятиденну зміну заїхали юні динамівці 2004 року народження, які освоюють футбольну майстерність під керівництвом тренерів Юрія Ястребинського та Олега Хвої.
Перебування в дитячому таборі на території знаменитої бази в Конча-Заспі для вихованців ДЮФШ «Динамо» є доброю традицією. Тут є все, що необхідно для відпочинку, заняття футболом, проведення дозвілля. Комфортабельні дерев'яні будиночки з кімнатами на дві-три людини, душ, санвузол. Все це розташовано посеред старого соснового лісу, у тиші дерев та в стороні від міської суєти. Поруч поляна для гри в бадмінтон, два столи для настільного тенісу та багато інших розваг для проведення дозвілля.

Спортивно-оздоровчий табір одночасно може прийняти 50 дітей, а також тренерів, медперсонал. До прекрасних футбольних полів рукою подати, точніше, пройтися сто метрів. А харчуються юні динамівці на «старій» динамівській базі, яка нині є місцем базування «Динамо-2». Її стіни овіяні легендами - починаючи з 60-х років минулого сторіччя в по нинішнім міркам скромній двоповерховій будівлі кувалися перемоги та всесвітня слава київського «Динамо». Про все це динамівські тренери розповідають своїм підопічним.

За три літніх місяці табір відвідають практично всі учні ДЮФШ. Важливо відзначити, що для батьків все це абсолютно безкоштовно, витрати по перебуванню, харчуванню та багато іншого традиційно бере на себе ФК «Динамо». Є в нинішньому році ще одна особливість. Впродовж нинішнього навчального року ДЮФШ «Динамо» уклала партнерські договори з багатьма футбольними школами Києва (КДЮСШ «Чемпіон» (Святошине), ДЮСШ№1 (Печерськ), ФК «Дарниця», ФК «Троєщина» та іншими). Як заохочення найкращі команди шкіл-партнерів отримають можливість провести зміну в таборі. Причому, підкреслимо, для них це також буде безкоштовно.
Десятирічні динамівці, заїхавши першою зміною в динамівський табір, не приховували своєї радості. Позаду у них непростий навчальний рік, а попереду незабутні дні літнього відпочинку на свіжому повітрі, море спілкування та заняття улюбленою справою - футболом.