Джермейн Ленс: «Зроблю все можливе, щоб виграти конкуренцію у Роббена і ван Персі»

Динамо Київ 4 Червня, 07:28 1004
Джермейн Ленс: «Зроблю все можливе, щоб виграти конкуренцію у Роббена і ван Персі»   | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» та збірної Нідерландів Джермейн Ленс в інтерв'ю вітчизняним ЗМІ розповів про настрій на боротьбу за місце в основі голландської збірної.

Півзахисник київського «Динамо» та збірної Нідерландів Джермейн Ленс в інтерв'ю вітчизняним ЗМІ розповів про настрій на боротьбу за місце в основі голландської збірної.

«Звичайно, я думав про те, що можу знову пропустити великий турнір (Ленс не грав на ЧС-2010 і Євро -2012 - прим. Ред.). Я переживав, коли тренер оголошував список футболістів, які не будуть грати в Бразилії. Для мене добре, що ситуація, змінилася».

«В Україні я вже дещо чув про нову систему національної команди, котру ми сповідуватимемо на чемпіонаті в Бразилії. Приєднавшись до збірної, пререконався в цьому особисто. Ця система скорочує атакуючий потенціал команди, адже ми гратимемо лише в два нападники.

Такі корективи не стануть для мене проблесними, я дуже добре працюватиму на тренуваннях. Але коли ваша команда грає в два нападники, а в наявності є Арьєн Роббен і Робін ван Персі, то, ясна річ, що грати будуть вони. Я зроблю все можливе, щоб виграти у них конкуренцію за місце в основному складі.

Я хотів би провести цей ЧС в основі своєї збірної, але тепер мені здається, що цього не станеться. Я взяв участь в більшості матчів відбіркового циклу, але це не дає мені жодних гарантій. Зараз головний тренер розраховує на всіх в рівній мірі. Від футболістів вимагається щоденно доводити свою спроможність грати в основі. Я повинен вірити в це і кожну ігрову хвилину, що у мене буде, я повинен намагатися змінити ситуацію. Я дуже мотивований і розумію, що все залежить тільки від мене».