Леонід Буряк: «Якщо Коноплянку зараз не відпустити, є ризик, що ми його втратимо»

Футбол України 4 Червня, 07:34 893
Леонід Буряк: «Якщо Коноплянку зараз не відпустити, є ризик, що ми його втратимо»     | 19-27
Колишній тренер київського «Динамо» Леонід Буряк розмірковує про необхідність гравцю збірної України та дніпропетровського «Дніпра» змінити чемпіонат»

«Якщо Коноплянку зараз не відпустити, є великий ризик того, що ми й зовсім втратимо цього футболіста. Женя вже переріс «Дніпро», йому потрібно грати у хорошому чемпіонаті - ще рік і, швидше за все, це буде вже не той Коноплянка. Жені потрібно терміново їхати в топ-клуб не розмінюючись на скромніші варіанти. Тільки в командах найвищого рівня футболіст може повністю розкрити свій потенціал», - цитує Буряка «СЕ».

«Пам'ятаю, коли Андрій Шевченко йшов в «Мілан» було також багато суперечок, але в підсумку країна отримала топ-гравця, який згодом став володарем «Золотого м'яча». Мені здається, якщо Коноплянка не перейде в топ-команду, потім він ніколи не зможе собі цього пробачити. Думаю, Женя – не дурний хлопець і в ім'я свого майбутнього він все ж зуміє зробити правильний вибір.

У серйозних чемпіонатах Європи не залишилося українських футболістів, сподіваюся, що Коноплянка стане першим з майбутньої плеяди наших гравців за кордоном».