«Ми вдало закінчили чемпіонат. У нас була радість від перемоги, незважаючи на те, що ми не змогли її відсвяткувати з нашими вболівальниками.
Поки що жоден футболіст не просив продати його трансферні права. Мені вдалося зберегти команду, підтримавши амбіції моїх підопічних. Звичайно, було важко працювати в умовах війни, але я переконав футболістів, що перемога в чемпіонаті за таких обставин вдвічі цінніше», - цитує Луческу dynamo.kiev.ua, посилаючись на румунські ЗМІ.
«Мені здається, що українську лігу потрібно скоротити до 12 команд, щоб зробити першість сильніше. Я впевнений, що наш чемпіонат може бути більш конкурентоспроможним. Це тільки моя пропозиція для ФФУ, подивимося, що буде далі.
Українські вболівальники показали всьому світу, що вони - фантастичні. Вони вели себе цивілізовано, повчаючи футболістів. Чесно кажучи, я вважаю, що відстрочення матчу з «Динамо» - дуже велика помилка. Футбол позитивно впливає на людей під час подібних конфліктів, він дуже сильно допомагає».