Даріо
«У той час я відчував на собі провину, нібито мене судили за вбивство шести осіб. Мені не соромно визнати - я звертався до психіатра в той час. Я зробив це, щоб зменшити тиск, який чинився з боку на мене і інших футболістів. У той момент мені було потрібно саме таке рішення», - цитує капітана «Шахтаря» xsport.ua, посилаючись на видання Sportske novosti.