Вукоєвич і Віда з Хорватією прибули до Бразилії

Динамо Київ 4 Червня, 16:35 606
Вукоєвич і Віда з Хорватією прибули до Бразилії  | 19-27
Київські динамівці Домагой Віда і Огнен Вукоєвич у складі делегації хорватської збірної прибули сьогодні до Бразилії.

Для цього «картатим» спочатку було потрібно дістатися до Лісабона, після чого настав тривалий переліт через Атлантичний океан з посадкою в місті Сальвадор.

Потім команда пересіла в автобус і через годину дісталася до Прайя-ду-Форте, що в бразильській провінції Байя і розмістилася в п'ятизірковому готелі Tivoli, в якій є відмінний фітнес-центр.

6 червня збірна Хорватії проведе останній контрольний поєдинок з командою Австралії, а 12 червня візьме старт на чемпіонаті світу проти господині турніру збірної Бразилії.