14 гравців «Динамо-2» - у символічній молодіжній збірній 1-ї ліги!

Динамо Київ 5 Червня, 10:03 942
14 гравців «Динамо-2» - у символічній молодіжній збірній 1-ї ліги!   | 19-27
Football.ua називає символічну збірну першолігового чемпіонату 2013/2014, складену з найбільш перспективних молодих гравців, які зуміли проявити себе в цьому сезоні.

До символічної збірної увійшли 22 гравця, народжених в 1993 році і пізніше, які більш-менш регулярно з’являлись на полі. Усі вони були розділені на «основний склад» (гравці з #1) та «запасних» (гравці під #2). Приємно відзначити, що більшість з них сформували київські динамівці, яких серед 22-х опинилось одразу 14!

Воротарі -

#1 Євген Волинець (Динамо-2)

20 років, 14 матчів, 9 пропущених м'ячів, 7 «сухих» матчів, 1 потрапляння до основного складу збірних туру, 1 - резерв.

Динамівці у нинішньому сезоні задіяли п'ять воротарів, але саме Волинцю вдалося застовпити за собою місце в основі. Євген запам'ятався надійною і впевненою грою, а також став справжнім героєм домашнього матчу проти «Зірки», відбивши пенальті в поєдинку, який завершився мінімальною перемогою його команди.

Праві захисники -

#2 Іван Трубочкін (Динамо-2)

21 рік, 17 матчів (1 гол) в чемпіонаті, 1 потрапляння до основного складу збірних туру.

Незважаючи на конкуренцію з боку старожила резервної команди «Динамо» Рижука, Трубочкін отримав чимало ігрового часу в першій лізі і встиг запам'ятатися як швидкісний, доволі технічний крайній захисник, схильний до універсалізму. Здатний налагодити гру на ввіреному йому фланзі і підтримати свого товариша-півзахисника.

Центральні захисники -

#1 Антон Братков (Динамо-2)

21 рік, 19 матчів (3 голи) в чемпіонаті, 1 потрапляння до основного складу збірних туру.

Багаторічний лідер дубля «Динамо» перейшов у першу лігу разом з тренером і більшістю товаришів по команді. На цьому рівні зміг швидко себе проявити - сформував хороший дует з Ягодінскісом і в багатьох матчах як лідер згуртовував свій колектив.

#2 В'ячеслав Лухтанов (Динамо-2)

19 років, 5 матчів у чемпіонаті, 1 потрапляння до основного складу збірних туру.

Зовсім нещодавно Лухтанова залучали до зборів основної команди і називали найшвидше прогресуючим захисником «Динамо», але в нинішньому сезоні він програв конкуренцію злагодженій зв'язці Братков - Ягодінскіс. В плюс В'ячеславу заносимо матчі з «Олександрією» (0:0, «Сталлю» (1:1) та «Буковиною» (1:0). Він бере своє за рахунок габаритів та інших відмінних природних флангів, але є ще куди рости в плані роботи з м'ячем. Та й свій сильний удар можна демонструвати частіше.

Ліві захисники -

#1 Олександр Чорноморець (Динамо-2)

21 рік, 22 матчі в чемпіонаті.

На лівому фланзі у Хацкевича постійно проводилася ротація, але Чорноморець грав частіше за інших. Він є швидким, активним крайнім гравцем, здебільшого працюючим на атаку. У його розпорядженні є також і непоганий удар (згадаймо, як він змусив попрацювати голкіпера «Сталі» в травневому матчі), ось тільки він мало його демонстрував.

#2 Бадрі Акубардія (Динамо-2)

21 рік, 17 матчів у чемпіонаті.

Акубардія якраз нерідко чергувався місцями з Чорноморцем. Він також динамівський агресивний фланговий гравець, що має, до речі, і задатки універсалізму. Нерідко підстраховував команду на проблемних позиціях, завдяки чому цінний і в захисті, і в півзахисті.

Центральні півзахисники оборонного плану -

#1 Олексій Савченко (Динамо-2)

20 років, 25 матчів (1 гол) в чемпіонаті, 1 потрапляння до основного складу збірних туру.

Савченко - один з тих, хто прибув у першолігову команду Динамо після виступів у молодіжній першості. Показав себе півзахисником досить універсальним, здатним зіграти і на оборону, і на атаку. Непоганий розігруючий. Може підтримати темповий наступ. А ще після того, як залишив команду Алієв, все частіше виконує штрафні, що у нього виходить непогано - і при подачах, і при ударах.

#2 Олександр Цибульник (Динамо-2)

21 рік, 20 матчів у чемпіонаті.

Цей півзахисник став головним опорником в команді Хацкевича. Гравець чіпкий, непоступливий, при задачах руйнування встигає грати і на першу фазу атак. Створюється враження, що може додати в плані розпасовки і застосування свого удару - у першому сезоні на цьому рівні трохи соромився застосовувати ці свої навички.

Центральні півзахисники атакуючого плану -

#2 Ахлідин Ісраїлов (Динамо-2)

19 років, 10 матчів (1 гол) в чемпіонаті, 1 потрапляння до резервного складу збірних туру.

Киргизький збірник довго перебував у клубній системі «Динамо», але за першолігову команду клубу зміг дебютувати тільки минулої осені - по досягненні 18-річного віку, як це і приписується керівними футбольними органами для юних легіонерів. Запам'ятався в нинішньому сезоні досить активною і технічною грою, хоча зіграв менше, ніж очікувалося. Став героєм матчу заключного туру в Чернівцях, де після виходу на заміну, забив переможний м'яч.

Праві півзахисники -

#1 Віталій Гемега (Динамо-2)

20 років, 11 матчів (2 голи) в чемпіонаті, 1 потрапляння до основного складу збірних туру, 2 - в резерв.

На жаль, першу частину сезону Гемега повністю пропустив через певні проблеми зі здоров'ям, однак у другій заграв яскраво і переконливо. У кращих матчах (з «Олімпіком», «Сумами», «Титаном») чудово взаємодіяв з Мякушко та іншими гравцями групи атаки, а ще забив найважливіший м'яч у переможному матчі з лідерами.

Ліві півзахисники -

#1 Сергій Мякушко (Динамо-2)

21 рік, 27 матчів (7 голів) в чемпіонаті, 6 включень до основного складу збірних туру.

Мякушко запам'ятався ще з пізньої «Оболоні», коли він був одним з тих молодих гравців, яких Конюшенко залучав до основної команди. Після розпаду того клубу він опинився в «Динамо», і ось минулого літа перейшов з дубля в першолігову команду. В «Динамо-2» швидко взяв на себе лідерські функції, а по-справжньому розігрався вже навесні, коли активно зміщався з флангу в центр, виходив під нападників і замучив суперників своєю швидкісною технікою. Гол «Олімпіку» красивим дальнім ударом - окрема, дуже приємна тема.

Нападники -

#1 Олег Маїк (Динамо-2)

19 років, 23 матчі (1 гол) в чемпіонаті, 1 потрапляння до основного складу збірних туру, 1 - в резерв.

Для швидких півзахисників динамівців Маїк - знахідка, так як цей форвард дуже корисний у підіграванні і постійно постачає товаришам скидання і передачі. Сам він відрізняється працездатністю попереду, умінням поборотися за м'яч і допомогти при стандартах. Мінус - реалізація у нього поки не на дуже високому рівні, інакше забив би набагато більше м'ячів у цьому сезоні.

#2 Роман Яремчук (Динамо-2)

18 років, 19 матчів (3 голи) в чемпіонаті, 1 потрапляння до основного складу збірних туру.

Довгий час саме Яремчук був наймолодшим гравцем сезону, і на фініші залишився наймолодшим автором гола. Взагалі, Роман - дуже обдарований нападаючий, здатний зіграти як у силовій, так і у технічній манері. Особливо добре виглядав наприкінці минулої осені, приголомшивши своїм дублем «Геліос» (то була перша перемога динамівців у сезоні). Початок нового року йому зіпсувала травма, хоча за потенціалом саме його все ще називають найбільш перспективним в своєму поколінні.

Нападники -

#1 Дмитро Хльобас (Динамо-2)

20 років, 18 матчів (4 голи) в чемпіонаті, 1 потрапляння до основного складу збірних туру, 3 - в резерв.

Прихід в Динамо-2 вибухового, швидкого Хльобаса, який вже встиг чимало забити в молодіжній першості, очікувався з великим інтересом. І хоча через проблеми зі здоров'ям Дмитро пропустив чимало часу, взагалі цей сезон він може заносити собі в актив. Запам'ятався швидкісними проходами, швидкістю і технікою. Мінус - все ті ж горезвісні проблеми з реалізацією.