Кличко пропонує перейменувати Петровську алею в алею імені Лобановського

Динамо Київ 5 Червня, 12:41 676
Кличко пропонує перейменувати Петровську алею в алею імені Лобановського    | 19-27
Новообраний київський міський голова Віталій Кличко виступив з ініціативою перейменувати Петровську алею у Києві на алею імені Валерія Лобановського.

Про це заявив Кличко у своєму привітанні учасників чемпіонату з дворового футболу серед дітей та підлітків пам’яті Валерія Лобановського.

«Я з дитинства вболівав за «Динамо і відвідував матчі улюбленої команди на Республіканському стадіоні. Так відбулося моє перше знайомство з Валерієм Лобановським. Ця людина об’єднала навколо своєї ідеї не тільки команду, а й мільйони вболівальників. Щоби вшанувати заслуги та увіковічити пам’ять видатного тренера, ми пропонуємо перейменувати Петровську алею в алею імені Валерія Лобановського. Це буде гідним вшануванням і увіковіченням його справ і ідей, - зазначив Віталій Кличко.

Він відзначив, гасло «футбол у кожен двір має стати не тільки девізом столичного чемпіонату, а й реальністю для кожного київського подвір’я. І наголосив, що продовжуватиме робити все для того, щоби спорт у Києві та по всій Україні був доступний, і якомога більше дітей мали можливість безперешкодно тренуватися.

«У кожного з вас є талант. Кожен з вас може стати видатним футболістом, як Шовковський чи Шевченко. Пам’ятайте, немає нічого неможливого. Головне - мріяти, вірити в себе та крок за кроком наближатися до своєї мети, - звернувся Віталій Кличко до учасників чемпіонату.