«Однозначно треба залишити 16 команд! Хоча, думаю, при нинішній ситуації в Україні, 18 команд в чемпіонаті - ідеальна кількість. Головне, щоб усі вони були фінансово забезпеченими» - повідомив у своєму інтерв`ю ukrfootball.ua Павлов.
«Однозначно треба залишити 16 команд! Хоча, думаю, при нинішній ситуації в Україні, 18 команд в чемпіонаті - ідеальна кількість. Головне, щоб усі вони були фінансово забезпеченими» - повідомив у своєму інтерв`ю ukrfootball.ua Павлов.