Цілком можливо, що «Волинь» так і не візьме участь у наступному чемпіонаті. Причина - величезні проблеми з фінансуванням команди.
Як повідомили джерела близькі до луцького клубу, перед гравцями досі існує величезна заборгованість по зарплаті. Невідомо також чи зуміє команда толком підготуватися до нового сезону і хто взагалі буде в її складі.
На даний момент головний тренер і за сумісництвом президент «Волині» Віталій Кварцяний знаходиться в пошуку споснора, який би допоміг лучанам взяти старт у новому сезоні. Але враховуючи нинішні реалії, зробити це буде вкрай проблематично.
Вадим Андрєєв