- Нещодавно стало відомо, що Дніпро може провести перший матч кваліфікації Ліги чемпіонів у Львові. Наскільки ця інформація відповідає дійсності?
- Якщо УЄФА накладе заборону на проведення єврокубкових матчів у Дніпропетровську, то зовсім необов'язково, що ми будемо грати у Львові. Це може бути і Київ і будь-яке інше місто, на яке не розповсюджуватимуться санкції.
- Кого б ви хотіли / не хотіли бачити в суперниках Дніпра на першому етапі кваліфікації Ліги чемпіонів?
- Особисто я не хотів би бачити суперником «Дніпра» російський «Зеніт» з політичних мотивів. Якщо говорити про решту ймовірних суперників, то з моєї точки зору, всі вони приблизно рівні за класом.
- У Дніпропетровськ не приходив лист з ФФУ або УЄФА про можливі заборони проводити єврокубкові матчі в Дніпропетровську і східному регіоні України?
- Ні, такими листами ми не володіємо. Цілком можливо, ФФУ володіє більшою інформацією щодо цього.
- Газон «Дніпро-Арени» буде готовий до старту нового сезону?
- До початку сезону газон «Дніпро-Арени» буде готовий витримувати необхідне навантаження.
- Яким ви бачите формат наступного чемпіонату України?
- З нашої точки зору оптимальним буде варіант проведення чемпіонату серед 12 команд у два етапи. На другому етапі учасники першості повинні проводити матчі у двох шістках, що утворилися.