Про ситуацію в проблемному кримському регіоні «СЕ» розповів колишній нападник сімферопольської «Таврії» Олександр Гайдаш
- Мені здається, коли б не розпочався наступний чемпіонат України, проблеми виникнуть і без кримських команд. Розмірковуючи тверезо, складно уявити, як у наступному чемпіонаті братимуть участь три донецьких клубу - «Шахтар», «Металург» та «Олімпік», а також луганська «Зоря» і маріупольський «Іллічівець».
Ситуація на південному сході України не покращується і може розвиватися як завгодно. Дай Бог, щоб все не закінчилося плачевно. Якщо з цього числа відняти ще й «Таврію» з «Севастополем», то на виході отримаємо цілих сім команд, не готових стартувати в прем'єр-лізі.
Крім того, Гайдаш зазначив, що не впевнений в тому, що після анексії Криму Росією футбол на півострові буде розвиватися.
- На сьогоднішній день не зрозуміло, чи буде в Криму футбол взагалі. Зараз всюди чути неоднозначні висловлювання людей, які колись були близькі до клубів, а тепер воліють триматися осторонь. Той же Сергій Куніцин, який на кожному кроці кричав про свою любов до «Таврії», насправді ніколи нічого не робив для футболу і дбав лише про благо своєї кишені.