Денис Олійник: «В Україні я не розглядав варіантів, адже завжди хотів виступати в Європі»

Футбол України 6 Червня, 05:23 590
Денис Олійник: «В Україні я не розглядав варіантів, адже завжди хотів виступати в Європі»     | 19-27
З наступного сезону увага футбольних уболiвальникiв буде прикута й до чемпiонату Голландiї, де виступатиме вiдомий український футболiст Денис Олiйник. Пiсля трирiчного перебування у «Днiпрi» Олiйник уклав угоду з голландським клубом «Вiтесс», з яким у наступному сезонi виступатиме в Лiзi Європи. Докладнiше про нову сторiнку у своїй бiографiї Денис Олiйник розповiв в iнтерв"ю «Експресу».

З наступного сезону увага футбольних уболiвальникiв буде прикута й до чемпiонату Голландiї, де виступатиме вiдомий український футболiст Денис Олiйник. Пiсля трирiчного перебування у «Днiпрi» Олiйник уклав угоду з голландським клубом «Вiтесс», з яким у наступному сезонi виступатиме в Лiзi Європи. Докладнiше про нову сторiнку у своїй бiографiї Денис Олiйник розповiв в iнтерв"ю «Експресу».

- Денис, як виник варіант з «Вітессом»?

- Про це краще запитати мого агента Андрія Головаша. Єдине, що можу сказати - у мене завжди було бажання грати в Європі, і Андрій завжди працював у цьому напрямку.

- Побували ви на перегляді в «Вітессі»?

- На перегляді не був, а тільки проходив медогляд. Вони мене знали як футболіста. Плюс Андрій пред'явив їм відео з моєю грою. Одного разу представники «Вітесса» прилітали дивитися на мою гру за дубль «Дніпра». У них було достатньо про мене інформації.

- Ви вже побували в голландському клубі. Які враження від команди і від інфраструктури?

- Те, що я побачив, мені дуже сподобалося. Інфраструктура на високому рівні.

- А ви розмовляли з Євгеном Левченко, який має великий досвід виступу в чемпіонаті Голландії?

- З Левченко ми не зідзвонювалися, у нас немає з ним зв'язку.

- Чи розглядали ви варіанти з працевлаштуванням в Україні, адже якось категорично говорили, що хочете продовжити кар'єру тільки за кордоном?

- В Україні я не розглядав варіантів, адже завжди хотів виступати в Європі. Але у мене була можливість залишитися в Україні, ще рік тому міг продовжити угоду з «Дніпром» і піти в «Карпати». І зараз я також міг підписати новий контракт і залишитися в «Дніпрі». Я вдячний своєму менеджеру Андрію, який мене стримав і переконав, що все буде добре. Зараз у мене є можливість пограти в хорошому чемпіонаті, пожити в хорошій країні і розвиватися як футболіст.

- Які ваші спогади про «Дніпро»: більше негативні чи позитивні?

- Від кар'єри спогади негативні, але нікого в цьому не звинувачую. Мабуть, сам багато в чому був неправий. А від спілкування отримав позитив. Я маю хороші взаємини з керівництвом клубу, з одноклубниками. Хочу щиро побажати «Дніпру» досягти високих результатів. І я впевнений, що з Мироном Богдановичем команда багато досягне, - сказав Олійник в інтерв'ю газеті «Експрес».