Джермейн Ленс: «Основний склад збірної на ЧС-2014 - моя головна мета»

Динамо Київ 6 Червня, 08:37 1022
Джермейн Ленс: «Основний склад збірної на ЧС-2014 - моя головна мета»   | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» та збірної Голландії Джермейн Ленс в інтерв’ю вітчизняним ЗМІ прокоментував свій гол збірній Уельсу.

«Я почуваю себе добре. Приємно, що мені вдалося відзначитися у цій зустрічі, адже кожен гол у складі національної збірної - особливий для мене. Я добре тренуюся в таборі збірної. Основний склад збірної на ЧС-2014 - моя головна мета», - цитує Ленса dynamo.kiev.ua.

У цьому матчі у мене було 45 хвилин, щоб забити і я це зробив. Тренер знає, що може на мене розраховувати в подібних ситуаціях. Що стосується нашої нової схеми, я можу грати центрального нападника, але в останні 15 хвилин ми перебудували на «4-3-3», що набагато зручніше для мене. Це добре, коли я можу грати зліва».