«Я почуваю себе добре. Приємно, що мені вдалося відзначитися у цій зустрічі, адже кожен гол у складі національної збірної - особливий для мене. Я добре тренуюся в таборі збірної. Основний склад збірної на ЧС-2014 - моя головна мета», - цитує Ленса dynamo.kiev.ua.
У цьому матчі у мене було 45 хвилин, щоб забити і я це зробив. Тренер знає, що може на мене розраховувати в подібних ситуаціях. Що стосується нашої нової схеми, я можу грати центрального нападника, але в останні 15 хвилин ми перебудували на «4-3-3», що набагато зручніше для мене. Це добре, коли я можу грати зліва».