Суперкубок України, швидше за все, пройде у Львові

Динамо Київ 6 Червня, 10:05 1321
Суперкубок України, швидше за все, пройде у Львові   | 19-27
Одним з питань, яке розглядатимуть на засіданні Виконкому ФФУ, буде розглянута дата і місце проведення матчу за Суперкубок України між «Динамо» та «Шахтарем».

Одним з питань, яке розглядатимуть на засіданні Виконкому ФФУ, буде дата і місце проведення матчу за Суперкубок України між «Динамо» та «Шахтарем».

Як повідомляє tribuna.com з посиланням на телеканал «Футбол 1», матч, швидше за все, відбудеться на «Арені Львів».

Нагадаємо, що попередньо матч повинен відбутися 23 липня.