- Думаю, піти з «Динамо» не буде проблемою, - переконано сказав аргентинець. - Київський клуб, наскільки мені відомо, через нестабільність у країні вже відпустив з України хорватських футболістів, які захотіли продовжити кар'єри у себе на батьківщині.
Нагадаємо, що минулий сезон Бертольо провів у французькому «Евіані», а раніше перебував в оренді в бразильському «Греміо».