Факундо Бертольйо: «Піти з «Динамо» не буде проблемою»

Динамо Київ 6 Червня, 20:44 857
Факундо Бертольйо: «Піти з «Динамо» не буде проблемою»  | 19-27
Півзахисник Факундо Бертольйо, права на якого належать київському «Динамо», відвідав у ці дні Бразилію та заявив місцевим журналістам, що впевнений: розірвати контракт з «біло-синіми» для нього не складе труднощів.

- Думаю, піти з «Динамо» не буде проблемою, - переконано сказав аргентинець. - Київський клуб, наскільки мені відомо, через нестабільність у країні вже відпустив з України хорватських футболістів, які захотіли продовжити кар'єри у себе на батьківщині.

Нагадаємо, що минулий сезон Бертольо провів у французькому «Евіані», а раніше перебував в оренді в бразильському «Греміо».