Червоно-білі пред'явили фанату позов за демонстрацію свастики на матчі Кубка Росії проти «Шинніка» (1:0). Клуб був оштрафований на 600 тисяч рублів і був змушений провести два матчі при порожніх трибунах.
- Ми задоволені результатом, тепер будемо чекати реакції з боку «Спартака». Буде Єфімов подавати зустрічний позов? Поки що таке питання не обговорювалося, але мій підзахисний не налаштований кровожерливо, - підкреслив адвокат Михайло Соловйов. - Прапор, який неодноразово демонструвався протягом матчу, дійсно був в руках у Єфімова, але не саме цей випадок ліг в основу рішення КДК РФС про покарання «Спартака». Сам Єфімов за демонстрацію прапора відразу після матчу був заарештований протягом семи діб в якості адміністративного покарання.
Також Соловйов додав, що його підзахисний з'явився на трибуні тільки о 19.00, в той час як прапор було вивішено о 18.30.
«Спартак» не зміг відсудити у вболівальника 15 млн рублів за демонстрацію свастики
Ленінський районний суд Володимира відмовив у задоволенні позову «Спартака», який вимагав стягнути з вболівальника Романа Єфімова 15 мільйонів рублів, повідомляє ИТАР-ТАСС.