Хавбек «Црвени Звезди» Мілош Нінкович прокоментував звістку про виключення команди з Ліги чемпіонів, а також розповів про фінансові проблеми клубу.
«Я приїхав до президента Драгана Джаїча, щоб обговорити ситуацію в клубі, і тут дізнався цю неприємну новину. Виграти титул після стількох років і не грати в Європі - нічого гіршого не могло статися. Після такого блискучого сезону це залишає відчуття гіркоти, це сумний день для всіх гравців і вболівальників.
Це, ймовірно, означає розпуск команди. Зараз ще ніхто точно не знає, що буде далі. Як це не сумно, але група таких чудових футболістів і людей, ймовірно, буде розпущена.Зараз ще ніхто точно не знає, що буде далі. Поки що ми не говорили з керівництвом про виплати гравцям. Я, напевно, залишуся, але ще почекаємо. Дуже сумний день для наших уболівальників», - цитує колишнього півзахисника київського «Динамо» сербське видання sportske.net.