Фанати дніпропетровського «Дніпра» зібрали допомогу для військовослужбовців, які воюють із терористами в Донецьку та Луганську.
За три дні від початку акції, оголошеної в соцмережах, ультрас вдалося зібрати майже 70 тисяч гривень. На них фанати закупили два десятки бронежилетів, каски, наколінники, спальні мішки, медикаменти та продукти.
Допомогу в зону бойових дій дніпропетровські ультрас відправляють уже вп'яте, причому, у різні частини. Цього разу допомогу призначено військовослужбовцям 93-ої бригади. Усе зібране і футбольними фанатами, і просто небайдужими дніпропетровцями, солдати мають отримати вже 5 червня.
Ініціатори акції кажуть - попри небезпеку, повезуть і роздаватимуть допомогу самотужки, щоби переконатися, що вона потрапила до рук тих, хто її насправді потребує.
«Надходять тривожні сигнали про те, що ця допомога не доходить, що хлопці потребують допомоги і хотілося б передавати з рук в руки те, що реально потрібно хлопцям, які стоять на блок-постах, охороняють кордони і так далі», - зазначив координатор акції, представник фан-руху «Дніпра» Родіон Кудряшов.
Нагадаємо, що ультрас стають рушійною силою у створенні єдиної України.