«Подивився інаугурацію Президента П. Порошенка. Абсолютно не соромно дивитись і слухати! Привильні слова, тепер час дій. Слава Україні», - написав Євгеній.

«Подивився інаугурацію Президента П. Порошенка. Абсолютно не соромно дивитись і слухати! Привильні слова, тепер час дій. Слава Україні», - написав Євгеній.
