Ігор Суркіс: «Я знаю чому в Блохіна не вийшло, але нехай він сам розповість». ВІДЕО

Динамо Київ 7 Червня, 18:41 4583
Ігор Суркіс: «Я знаю чому в Блохіна не вийшло, але нехай він сам розповість». ВІДЕО  | 19-27
Ігор Суркіс на відкритті музею братів Кличків, відповів на запитання ведучою «Світського життя» Катерини Осадчої.

- Чи задоволені ви призначенням головного тренера «Динамо»?

- Призначення головного тренера в київському «Динамо» завжди дається нелегко. Призначаючи Блохіна, дійсно щиро вірив у те, що у самого легендарного футболіста «Динамо», всіх часів, саме футболіста, вийде стати дуже хорошим тренером, саме в київському «Динамо». Думав, він проявить себе, це його клуб, він у нього у серці, але не вийшло. З яких причин, треба поставити запитання йому. Я знаю з яких, але говорити не буду. Я хотів би, щоб він відповів на це питання.

- Довгий час ви його не міняли, незважаючи на те, що фанати відправляли і «пити чай» у соціальних мережах, і на футбольному полі викрикували всілякі лайки...

- Після будь-якої поразки вони завжди шукають винного. Я щиро вірив у те, що у нього нарешті вийде. Був один сезон провальний, я вважав, він зробить певні висновки, і тільки думка про те, що він прийшов у команду, яка не займала до цього 3 місце, змусить його працювати по-іншому. Але ми опинилися в такій ситуації, що в цьому сезоні ми зайняли вже 4 місце.

- Сергію Реброву ви дали немаленький карт-бланш...

- Колись і ви починали, вам теж дали шанс, ви навіть і питання зараз ставите по-іншому. Ось і я Реброву дав шанс. Я вірю в те, що у нього все вийде.