У Кривому Розі відбувся Марш обурення проти місцевої влади щодо бездіяльності з приводу відродження футбольного клубу «Кривбас», повідомляє Офіційна група ФК «Кривбас» (Кривий Ріг) у ВК.
В акції протесту взяли участь представники криворізьких ультрас, вболівальники клубу та шанувальники місцевого футболу. Приблизно 400 людей пройшли ходою від стадіону «Металург» до пам'ятника засновнику міста - козаку Рогу.
Міліція забезпечила вільні смуги проїжджої частини для фанатів. Вболівальники у своїх вимовах закликали місцеву владу звернути увагу на проблему із спортом в місті, заспівали гімн України, хіт про лідера країни східного агресора, а також вшанували пам'ять загиблих у боротьбі за вільну Україну хвилиною мовчання та вигуками «Слава! Слава! Слава!».











